KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12969078
nr 1296 9078
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1953. Motivet: 24x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:23:06
3/12 14:30:12
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg